شرکت مهندسین مشاور واستریوش طبرستان در سال 1384 در قالب شرکت خدمات مهندسی به ثبت رسید. این شرکت با تکیه بر قابلیت ها و سوابق حرفه ای خود موفق به دریافت پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت و پروانه صلاحیت ارائه ی خدمات مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نیز موفق به دریافت رتبه از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی بدون محدودیت سقف سرمایه گذاری در پروژه های متعارف در دو رسته امکان سنجی و نظارت گردید. اعضا هیئت مدیره شرکت با سوابق تحصیلی درخشان و سوابق صنعتی متعدد، اعتقاد به فن آوری نوین در طراحی کارخانه و ارائه خدمات صنعتی دارند.

شرکت مهندسین مشاور واستریوش به منظور ارائه خدمات در سراسر ایران اقدام به احداث نمایندگی در شهر های تهران، کرج، ساری، گرگان، آمل و رشت نموده است. این شرکت در سال 2008 میلادی با هدف اصلی صدور خدمات مهندسی و ارائه مشاوره به خارج از کشور و واردات دستگاه ها  و مواد اولیه ی کارخانجات صنایع غذایی از اروپا به ایران و همچنین صادرات محصولات غذایی از ایران به اروپا با تاسیس دفتری در منطقه آزاد تجاری راس الخیمه(RFZ) مشغول به فعالیت می باشد.

همچنین این شرکت برای فعالیتهای تحقیقاتی طرحهای مورد نظر خود اقدام به تاسیس آزمایشگاه صنایع غذایی با پیشرفته ترین دستگاهها نموده است که علاوه بر فعالیتهای تحقیقاتی ،انجام آزمایشات طرحهای تحقیقاتی،پذیرش نمونه جهت آنالیز جهت ارگانها و محققین،انجام آزمایشات پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشجویان صنایع غذایی،آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان صنایع غذایی را ارئه می نماید.

 

زمینه های مشاوره ای

پیوندهای مفید